Як працює СКУД?

09.02.2019

Системи обліку робочого часу та контролю доступу необхідні для контролю відвідування об'єкту, що охороняється. Також вони можуть застосовуватися для відстеження приходу/виходу персоналу, пропуску транспортних засобів на територію.

Комплекс обладнання дозволяє вийти на новий рівень безпеки. Адміністрація отримує доступ до даних про дотримання робочого графіка, може створювати індивідуальні режими доступу, обмежувати вхід в ті чи інші офісні приміщення певним співробітникам.

Принцип роботи системи контролю доступу та обліку робочого часу досить простий. Кожному співробітнику після попередньої реєстрації видається ідентифікатор. Це може бути пластикова карта, електронний ключ, брелок. Всі дані про працівників заносяться до єдиної бази.

На вході в приміщення або офіс встановлюється зчитувач, який фіксує дані з ідентифікаторів. Потім інформація надходить на контролер. Він і приймає рішення про надання доступу або блокуванні проходу.

Системи контролю доступу в приміщення можуть бути простими. Вони використовуються на одних дверях. Підходять навіть для приватних будинків. Складні комплекси застосовуються на заводах, великих торгових або ділових центрах. Для організацій підвищеної секретності, наприклад для фінансових структур, найкраще підійде біометрична СКУД. Вона спрацьовує на відбиток пальця, сітківку ока, рельєф обличчя. З переваг слід відзначити неможливість маніпуляцій.

Багато систем можуть інтегруватися з відеоустаткуванням. Якщо необхідний високий рівень захисту і безпеки, рекомендується використовувати системи відеоспостереження та контролю доступу. На прохідних такий комплекс дозволить оперативно виявити порушників, контролювати співробітників.

Тепер ви знаєте, як працює і з яких елементів складається СКУД, яка її роль в загальній системі безпеки. Це дозволить прийняти правильне рішення, чи потрібен монтаж системи контролю доступу вашому підприємству.

Компанія «Захід-Холдінг» розробить індивідуальний проект під ваші завдання і з урахуванням наявних побажань проведе монтаж системи контролю та управління доступом, тестування і налаштування обладнання.

Наше підприємство надає охоронні послуги з 2016 року. Ми працюємо в різних напрямках безпеки, в тому числі забезпечуємо комплексний захист підприємств від витоку інформації і несанкціонованого проникнення сторонніх.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл