Послуги

Складно оцінити, скільки коштує впевненість у безпеці сім'ї та збереженні майна. Більшість людей  вважають такі відчуття безцінними. Послуги безпеки, що надаються приватною компанією «ЗАХІД-ХОЛДІНГ», дозволять клієнтам відчувати спокій та безтурботність. Професійне виконання охоронних  функцій дозволяє досягти оптимального результату шляхом мінімальних вкладень. Завдяки використанню сучасної техніки та новітніх  інформаційних технологій співробітники мають змогу вчасно втрутитися та попередити злочин. Миттєве відображення поточного стану об’єкту захисту дає змогу швидкісного реагування — вже за 5–7 хвилин після надходження сигналу «Тривога» оперативна група буде на місці.

Наші пропозиції

Охоронні послуги, що надаються організацією — більше, ніж просто фізичний захист. Спеціалісти компанії готові запропонувати:

  • встановлення охоронної та пожежної сигналізації
  • спостереження за об'єктом через супутникові мережі;
  • забезпечення безпечного  використовування техніки, захист інформації;
  • надання послуг з навчання за професією охоронника

Додатковою сферою діяльності компанії є надання ремонтно-будівельних робіт. Співробітники «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» здійснюють надання послуг охорони виключно в межах законодавства України, виконуючи винятково правомірні дії щодо захисту об'єкта. Компанія має в наявності всі необхідні дозволи та ліцензії на здійснення діяльності з охорони. Усі співробітники компанії  пройшли необхідне навчання та мають багаторічній досвід  роботи.

Гарантії — запорука професіоналізму

Замовити послуги приватної охорони у нас — надійно і безпечно. Прийнятна вартість забезпечується використанням підприємством передових розробок у сфері захисту. Високий рівень підготовки фахівців компанії дозволяє мінімізувати ризики. Коли звичайний виклик поліції може затриматися на десятки хвилин, наші спецпідрозділи прибувають за 5–7 хв. Оптимальна схема захисту об’єкту буде запропонована після його  обстеження. В залежності від особливостей розташування та сукупності інших умов може бути рекомендовано встановлення сигналізації або поєднання її з іншими видами охорони. Відповідно, термін взяття під варту також найкоротший.

Ціна надання охоронних послуг на кожному з об'єктів розраховується індивідуально після його обстеження фахівцем. До уваги приймається площа, місце розташування та наявність необхідних попереджувальних заходів безпеки: паркани, колючий дріт тощо. Охоронні послуги, що надаються компанією, підкріплені фінансовими гарантіями. «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» компенсує вартість завданих збитків в розмірі до 1 млн грн.

Замовити надання послуг охорони компанії можуть жителі будь-якого міста України: Львів, Одеса чи столиця. Детально ознайомитися з умовами обслуговування можна у відповідному розділі сайту.

Якісні охоронні послуги
Використання <br> новітніх технологій <br> у сфері охорони
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація <br> витрат клієнта на <br> охорону
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова <br> політика при високому <br> якості послуг
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкоротші терміни <br> взяття об'єкта під <br> охорону
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл