Охорона житла Львів

Охорона житла — завдання, для виконання якого потрібні досвідчені фахівці. Підприємство «ЗАХІД ХОЛДІНГ» виконає всі необхідні роботи з монтажу обладнання швидко і якісно. Установка сигналізації — це рішення, яке гарантує ваш спокій.

Особливості функціонування

Охоронна сигналізація підключається до пульту централізованого управління. У разі проникнення зловмисника у будинок нам відразу надійде сигнал тривоги. Через 5—7 хвилин після його отримання за адресою виїжджає група швидкого реагування. Співробітники з величезним досвідом роботи і спецпідготовкою мають все необхідне для затримання злочинця.

Охоронна сигналізація — доступний і надійний спосіб захистити ваше майно. Вартість її встановлення доступна , а ефективність дуже висока.

Наші переваги:

  • оперативне встановлення охоронної сигналізації;
  • виконання робіт з проектування;
  • обслуговування будь-яких систем безпеки;
  • доступна вартість;
  • кваліфіковані співробітники.

Ціна на охоронну систему і виконання робіт варіюється в залежності від виду обладнання і складності проекту.

Звертайтеся до нас

Підприємство «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» надає послуги по встановленню систем безпеки в будь-якій точці міста і за його межами.

Вся охоронна сигналізація має сертифікати якості, які засвідчують її надійність. Замовити монтаж системи можна на сайті або звернувшись до менеджера. Щоб отримати консультацію і розрахувати вартість послуг, зв'яжіться з нами по телефону або відвідайте наш офіс у Львові.

Встановлення охоронної сигналізації — простий і надійний спосіб захистити ваше житло та майно від зловмисників.

Охорона житла
Довіртеся професіоналам своєї справи
Охорона квартир
Квартирна сигналізація зараз скоріше необхідність, ніж розкіш. Вона гарантує безпеку вашого майна у разі відсутності власників. Підприємство «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» виконує монтаж та обслуговування обладнання. Охорона квартир — ваша впевненість та безпека майна.
докладніше
Охорона котеджів
Серед бурхливого потоку людей та подій дуже важливо мати надійну пристань — будинок, де чекають рідні та близькі люди. Вдома хочеться відчувати себе комфортно та захищено. А якщо будинок розташований за містом ? Як забезпечити його надійну охорону? Встановити охоронну сигналізацію для котеджу. Вона є максимально дієвою при попередженні проникнення злочинців в дім чи на територію земельної ділянки.
докладніше
Охорона приватних будинків
Під час стрімкого розвитку інформаційних технологій суспільство швидко розвивається, збільшується кількість інтелектуально освічених людей. На жаль, зростає і число злочинців, які постійно удосконалюють свої навички в даній сфері. Прагнення захистити своє майно стає дуже актуальним завданням . Як його вирішити ? Встановити сигналізацію для будинку.
докладніше
Якісні охоронні послуги
Використання <br> новітніх технологій <br> у сфері охорони
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація <br> витрат клієнта на <br> охорону
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова <br> політика при високому <br> якості послуг
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкоротші терміни <br> взяття об'єкта під <br> охорону
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл