Технічна охорона

Технічна охорона
Довіртеся професіоналам своєї справи
Централізована (пультова) охорона
Маєте на меті забезпечити надійне зберігання власного майна та матеріальних цінностей? Кращим шляхом вирішення даної задачі є пультова охорона (ПЦС). Монтаж охоронної сигналізації здійснюється лише після ретельного обстеження, об'єкта. Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» використовує для облаштування пульта охорони тільки сучасне обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників . Саме тому наші клієнти можуть не сумніватися у досконалості роботи обладнання — воно беззаперечно попередить співробітників «ЗАХІД-ХОЛДІНГУ» про непрошених гостей за допомогою засобів ПЦС і дасть змогу запобігти правопорушенню. © подробнее: //z-h.com.ua/services/tsentralizovannaja-pultovaja-ohrana
докладніше
Системи відеоспостереження
Магазини, офіси та підприємства з великою площею значно ускладнюють процес контролю за дотриманням порядку. Сучасні системи відеоспостереження — незамінний помічник у боротьбі зі зловмисниками. У той час як фізичне перебування співробітника охорони на об’єкті не може забезпечити суцільного нагляду, «невидиме око» камери швидко помітить порушника, а охоронці служби безпеки не дадуть йому непомітно покинути місце злочину. Відеокамери для відеоспостереження дають можливість оперативного реагування на протиправні дії, що сприяє запобіганню порушенням та розвитку проблемних ситуацій.
докладніше
Тривожна сигналізація
Запобігти неправомірному втручанню на власну територію доволі непросто — сучасних зловмисників не зупиняють ані колючі дроти, ані охоронці. Якщо повз них і вдасться пройти непомітно, то охоронна сигналізація — перешкода, оминути яку не вдасться нікому. Саме тому таку систему захисту найчастіше встановлюють вдома, в офісі та навіть на великому підприємстві. Відносно низька вартість та висока ефективність обладнання роблять його одним із найбільш доступних та популярних засобів захисту.
докладніше
Системи контролю доступу
Зростання злочинності, яка загрожує розвитку бізнесу, а також все більший вияв турботи про власне майно зумовили необхідність його постійного та гарантованого захисту. Система контролю доступу є обов'язковою частиною інтегрованого обладнання безпеки. Вона спрямована на охорону від небажаних вторгнень, відстеження переміщень осіб контроль ситуацій на об'єкті.
докладніше
Якісні охоронні послуги
Використання <br> новітніх технологій <br> у сфері охорони
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація <br> витрат клієнта на <br> охорону
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова <br> політика при високому <br> якості послуг
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкоротші терміни <br> взяття об'єкта під <br> охорону
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл