Охорона бізнесу

Для великих компаній і малих приватних підприємств актуальною є проблема забезпечення охорони бізнесу. У Львові, як і в інших великих містах країни, мати у власності великий об’єкт, що динамічно розвивається, без здійснення належного захисту практично неможливо. Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» здатна забезпечити безпеку майна підприємства — будь це невеличкий МАФ або ж цілий завод чи банк. Мі спроможні запобігти несанкціонованому доступу небажаних осіб та надати захист від рейдерських захоплень. Використання новітнього обладнання та техніки, наявність спеціальної підготовки фахівців дозволяють забезпечити високий рівень захисту.

Ваша безпека у надійних руках

Всі види діяльності компанії «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» сертифіковані, фірма має ліцензії на надання послуг охорони бізнесу, дозволи державного зразка, сертифікат якості ISO. Ми пропонуємо комплексний підхід до організації безпеки вашого підприємства. Охоронне агентство зуміє захистити майно компанії, незалежно від роду діяльності, чисельності колективу та щоденної кількості відвідувачів.

Більш ніж три тисячі об’єктів з усієї України довірили нам свою безпеку. Забезпечте надійну охорону бізнесу, довіряючи професіоналам. Наші клієнти звикли довіряти професіоналам – виконання рекомендацій фахівців компанії є запорукою безпеки.

Різновиди діяльності

Ціна послуг охорони бізнесу розраховується індивідуально для кожного об'єкта. Довіривши справу професіоналам, можна не хвилюватися щодо підтримання належного рівня безпеки. Охорона бізнесу здійснюється наступними засобами:

  • цілодобове оперативне реагування на протиправні дії;
  • відеоспостереження;
  • організація пропускного режиму;
  • встановлення охоронної та протипожежної сигналізації;
  • фізичний захист підприємств.

Вартість послуг, що надає «ЗАХІД-ХОЛДІНГ», можна дізнатися за телефоном або відвідати відповідний розділ сайту. Охорона бізнесу — це запорука вашого процвітання та успіху. Скористайтеся пропозиціями компанії, заповнивши заявку на сайті.

Охорона бізнесу
Довіртеся професіоналам своєї справи
Охорона великих об'єктів
Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» має значний досвід в організації охорони великих підприємств. Завдяки високому рівню підготовки, фахівці у стислий термін проведуть обстеження об’єкта і запропонують оптимальну схему захисту, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони підприємства будь-якої складності. Усі співробітники успішно пройшли необхідне навчання і мають усі відповідні сертифікати та дозволи. Використання високотехнологічного обладнання для охорони приміщень провідних вітчизняних і світових виробників дозволяє досягти бажаного рівня безпеки Ми пропонуємо доступні і якісні послуги у Львові та інших містах України.
докладніше
Охорона офісу, складських приміщень
Для підприємців безпечне ведення бізнесу надважливе. Часто неправомірні дії злочинців можуть бути викликані пошуком легких грошей або виступати засобом нечесної конкуренції. Їх наслідки – втрата майна та грошових цінностей. Охорона офісних приміщень дозволяє усунути таку загрозу. «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» надає охоронні послуги не лише у столиці, але й у Львові та інших містах країни. Ми встановлюємо охоронну та пожежну сигналізацію для офісу, забезпечуємо інформаційну безпеку.
докладніше
Охорона магазинів, Мафів
Як убезпечити власний магазин або МАФ, захистившись від непроханих гостей? Шукати непрофесійного сторожа, який буде щоночі знаходитися на об'єкті для відводу очей, недоцільно. Дешевше і ефективніше з завданням впорається сигналізація для магазину. Повз неї жоден злодій не пройде непоміченим — співробітники служби охорони негайно отримають відповідний сигнал та встигнуть вчасно запобігти правопорушенню. Замовивши послуги охоронного підприємства «ЗАХІД-ХОЛДІНГ», ви забезпечите надійне збереження продукції та матеріальних цінностей. Одне тільки повідомлення, що об'єкт знаходиться під наглядом, здатне відлякнути до 96% злодіїв. А професійні охоронні системи для магазинів ладні успішно нейтралізувати інші 4% зловмисників.
докладніше
Охорона банків
Забезпечити цілодобову охорону банків — складне завдання, яке можна довірити лише професіоналам охоронної сфери. Компанія «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» беззаперечно відповідає таким високим вимогам.
докладніше
Охорона ресторанів, кафе
Особливості надання послуг безпеки у закладах громадського харчування вимагають високого рівня професійної підготовки та розуміння охоронцями специфіки роботи закладу. З підприємством «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» охорона кафе не завдасть незручностей: гості зможуть безпечно відпочити, а персонал — безперешкодно виконувати покладені на нього обов'язки.
докладніше
Якісні охоронні послуги
Використання <br> новітніх технологій <br> у сфері охорони
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація <br> витрат клієнта на <br> охорону
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова <br> політика при високому <br> якості послуг
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкоротші терміни <br> взяття об'єкта під <br> охорону
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл