Супутниковий моніторинг

Впровадження сучасних технологій диктує нові умови існування і розвитку компаній. «ЗАХІД-ХОЛДІНГ» пропонує вигідні рішення на базі інноваційних GPS-розробок. Система супутникового GPS моніторингу допомагає точно визначити місце розташування транспорту, контролювати його пробіг і витрати палива.

Супутниковий GPS моніторинг функціональні елементи 

Система моніторингу транспорту містить:

  • бортове навігаційне обладнання (GPS трекер);
  • датчики рівня та витрати палива;
  • вузли обліку палива;
  • засоби ідентифікації користувача;
  • додаткові датчики (температура, вологість).

GPS моніторинг — це виважене рішення, яке має на меті зростання прибутковості бізнесу при мінімізації його вартості. Це устаткування не вимагає додаткових витрат. Наша охоронна фірма зробить все в найкоротший термін.

Як супутниковий GPS моніторинг працює?

На машину встановлюють GPS трекер, який визначає швидкість руху транспортного засобу, напрямок, місце розташування. Супутникове спостереження використовує отримані дані, які в закодованому вигляді надходять на сервер, а далі — на комп'ютер диспетчера.

Супутниковий моніторинг транспорту дає можливість вести різні бази даних, експортувати необхідні звіти про роботу в електронні додатки (наприклад, Excel), інтегрувати їх з програмою 1С.

Безумовними перевагами співпраці з нашим підприємством є наявність у нас всіх необхідних дозволів та ліцензій на здійснення GPS моніторингу транспорту, а також використання лише надійної техніки провідних фірм-виробників. За високу якість встановлена оптимальна ціна.

Орієнтація на партнерські взаємовигідні відносини з клієнтом дозволяє надавати послуги "Супутниковий моніторинг" не лише в місті Львів, а в інших регіонах України. 

Супутниковий моніторинг
Довіртеся професіоналам своєї справи
Охорона авто
В Україні щорічно збільшується кількість викрадень автомобілів. Для того щоб убезпечити своє майно, є надійний спосіб охорони. GPS-трекер для авто дозволить завжди залишатися в курсі місцезнаходження транспортного засобу.
докладніше
Загальна інформація
Для того щоб точно визначити місце розташування транспорту, контролювати його пробіг і витрати палива, використовується система моніторингу транспорту. Підприємство «Захід-Холдінг» установлює такі прибори у Львові.
докладніше
Сфери застосування моніторингу
Сфера застосування супутникового моніторингу достатньо широка. Найчастіше системи використовуються для контролю роботи транспорту: аналізу маршруту, витрат палива та інше. Але останнім часом набирає популярності послуга моніторингу персоналу. І це цілком обґрунтовано.
докладніше
Якісні охоронні послуги
Використання <br> новітніх технологій <br> у сфері охорони
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація <br> витрат клієнта на <br> охорону
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова <br> політика при високому <br> якості послуг
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкоротші терміни <br> взяття об'єкта під <br> охорону
Найкоротші терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл