Де зберігати гроші в будинку і куди ні в якому разі не можна ховати заощадження?

14.03.2019

Велика помилка вважати, що бачок унітазу або морозилка не притягнуть увагу зловмисників. Це не найкращі локації, де зберігати гроші можна безпечно. Насправді грабіжники заглянуть туди в першу чергу.

Спочатку злодії обшукають шафи, комоди і тумбочки в спальні, подивляться під матрацом. Багато хто до цих пір зберігає там заощадження. Квіткові горщики, ламінат, килими, картини та дзеркала теж не залишаться без уваги непрошених гостей. Тому якщо ви вирішили, що це ті місця, де зберігати гроші вдома можна без побоювань, розчаруємо вас.

На кухні увагу привернуть банки з крупами. Особливо ті, які вкрилися товстим шаром пилу. Перевірять грабіжники холодильник, морозильну камеру, духовку і мікрохвильову піч. Відро для сміття і корзина з брудною білизною не залишаться непоміченими.

Вентиляційна решітка в якості тайника була описана ще Булгаковим у «Майстрі і Маргариті». Не місце грошей під раковиною і пральною машинкою.

Книги — занадто старий прийом. Компакт-диски теж не найкраще місце, де ховати гроші вдома безпечно.

Дорога побутова техніка — ноутбук, телевізор, аудіосистема — може сама стати предметом інтересу грабіжників. Якщо заховати в ній заощадження можна прогоріти подвійно.

Куди можна заховати гроші

Перш ніж облаштувати схованку в будинку, слід розуміти, як часто ви будете користуватися нею, якщо знадобиться якась сума на витрати.

Локацій, де люди ховають гроші вдома, безліч. Ключове правило — обране місце не повинно бути очевидним. Можна помістити заощадження в порожній карниз. Можна використовувати полотно міжкімнатних дверей, порожнини в м'яких меблях, полицях.

Можна вчинити хитро і розділити суму на дві або три частини, одну з яких (найменшу) заховати в більш доступному місці. Наприклад, шафі. Цей фальшивий тайник легко виявлять і вирішать, що це і є всі цінності, які зберігаються в будинку.

 

Варіантів, де безпечно зберігати гроші, може бути скільки завгодно. Найнадійнішим способом захисту майна і заощаджень як і раніше залишається сигналізація, сам факт наявності якої відлякає зловмисників.

Квартира обладнується датчиками. У разі їх спрацьовування на об'єкт виїжджає група швидкого реагування. Компанія «Захід-Холдинг» розробить індивідуальний проект системи безпеки, встановить і налаштує обладнання. Після цього питання, де зберігати готівку, відпаде сам собою.

Поділіться новиною з друзями
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від Захід-Холдингу
Ваш емейл